Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор: Бібліотека 21
Дата: 29 березня, 19:57
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2024/03/29/i-sumuvali-i-smijalisja-i-virshi-skladali.htm
культура, 29 березня, 19:57

І сумували, і сміялися, і вірші складали

Бібліотека 21

Всеукраїнський тиждень дитячого читання впевнено крокує Україною. Він приніс багато нових знайомств, зустрічей, подій.  От і сьогодні спеціалісти бібліотеки для дітей №21 м.Кропивницького завітали до третьокласників Балашівської гімназії, щоб познайомити їх з творчістю однієї із найбільш улюблених сучасних дитячих письменниць України – Лесею Мовчун.

                

Виявилося, що діти досить добре знайомі з її творчим доробком. Учні з задоволенням тренували свою дикцію, вимовляючи Лесині скоромовки, а вони досить складні  і для дорослих.  Спробували  себе і в віршуванні: вміло підбирали рими і знаходили «пропущені» слова у лічилках.  Та найбільше захопили маленьких читачів «безконечні» віршики поетеси. «А скільки разів їх можна повторювати?» - сипалися запитання від дітвори. 


Було весело. А іноді і сумно. Так, маленькі читачі дуже співчували  герою казки «Арфа для павучка», бо його не зрозуміли дорослі. Зате дружно сміялися та дивувалися : «Ну як не впізнати свого синочка?», при обговорення  казочки «Як  чепурили їжачка». 


Найбільшими знавцями творчості Лесі Мовчун виявилися Синьоок Василіса, Волочай Дмитро, Паламарчук Богдан, Мінович Поліна та Кожухар Софія. 

 

Чекаємо продовження цікавого знайомства з творчістю Лесі Мовчун в нашій бібліотеці.


1291Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: