6 лютого, працівники бібліотеки-філії №15 провели бібліофреш «Шляхи інформаційного пошуку».
Метою заходу було навчити читачів самостійно проводити пошук потрібної інформації в різних джерелах, залучати дітей до використання довідкової, енциклопедичної та сучасної літератури.
Протягом заходу користувачі мали змогу ознайомитись з книжковим фондом та структурою бібліотеки, можливостями сайту, навчитись здійснювати інформаційний пошук в Інтернеті, картотеках, довідниках, електронному каталозі та базах даних.
![](/data/articles/068/484/68484/images/119555/medium-2.jpg)
![](/data/articles/068/484/68484/images/119556/medium-3.jpg)
![](/data/articles/068/484/68484/images/119557/medium-1.jpg)