Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор:
Дата: 2 червня 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2022/06/02/bud-na-chasi-z-bibliotekoju-chizhevskogo.htm
культура, 2 червня 2022

Будь на часі з бібліотекою Чижевського


Грандіозний, веселий та яскравий фесту рамках програми літнього відпочинку дітей «Будь на часі з бібліотекою» влаштувала бібліотека Чижевського для малечі в День захисту дітей у Кропивницькому.


Більше десятка майстер-класів, інтелектуальні та рухливі ігри, книжкові виставки, фотозони та зони відпочинку на зеленій траві чекали на дітлахів. Хлопці гралися в роботів, настільний футбол та кінект, дівчата шили сердечки та котиків. Усі разом робили з паперу веселих тваринок, янголів-охоронців, квіти та метеликів, книжкові закладинки та багато іншого.


Хтось здійснив віртуальну подорож до Діснейленду та дізнався про 7 чудес країни, а хтось вгадував тварин за їх слідами, а казки за їх героями. Одні грали в ерудит-лото та краєзнавчі ігри «Зрозумій мене», «Чи знаєте ви своє місто?», інші складали карту-пазл Кіровоградської області, пізнавали будову людського тіла, малювали на асфальті, дивилися мультики, грали в шахи та багато іншого.


Батьки теж не були пасивними спостерігачами і брали участь в усіх заходах, а найсміливіші згадали власне дитинство - стрибали на скакалці та грали в класики.


Учасники фесту отримували в пам'ять про захід книжки, м’які іграшки, олівці, фломастери, розмальовки, соки, закладинки, блокноти або наліпки.  Під час заходу хлопці та дівчата з’їли три коробки морозива, десять кіло цукерок та халви і випили 40 літрів води.


Бібліотека Чижевського дякує Дитячому фонду ООН ЮНІСЕФ за можливість придбати все необхідне для майстер-класів, а голові ОВА Андрію Райковичу на солодкі подарунки.


«Сьогоднішнім фестивалем ми розпочали великий цикл в рамках  культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів під час літніх канікул.  В Україні війна, але ж діти залишаються дітьми. Ми повинні захистити їх, підтримати і зробити все, щоб вони відчували себе щасливими.


Запрошуємо дітей та дорослих на наші бібліотечні заходи!» - зазначила директорка ОУНБ імені Дмитра Чижевського Валентина Животовська.

          

1454Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: