Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор:
Дата: 17 травня 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2022/05/17/kvitkovii-nastrii-pozitiv-radist-emotsii-.htm
культура, 17 травня 2022

Квітковий настрій: позитив, радість, емоції!


13 травня в головній книгозбірні області відбувся майстер-клас «Тюльпани з тканини: творимо своїми руками». Це перша  зустріч із циклу заходів з розвитку екологічної культури, започаткований бібліотекою спільно з Людмилою Чистяковою – докторкою педагогічних наук, доценткою факультету математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

  

Чому саме тюльпани розпочинають цикл? Тому  що зараз весна, а візитівкою нашого міста в цю пору року якраз і є тюльпани – красиві, витончені, різнокольорові з ніжним ароматом. Вони радують око, підіймають настрій.  Як цю красу зберегти на весь рік? Про технологію виготовлення тюльпанів з відходів тканин, які залишаються після шиття,  розповіла і показала Людмила Чистякова.

  

Присутні з великим задоволенням поринули у творчість. Пані Людмила кожному приділяла увагу, допомагала. І ось почали з’являтися виготовлені власноруч текстильні тюльпани різної колірної гами. Такі квіти, на відміну від паперових, виглядають більш природно і будуть завжди радувати своїх власників незалежно від пори року. Згодом всі учасники заходу пішли додому в гарному настрої та з букетами тюльпанів. І бібліотеці на згадку про зустріч зробили подарунок – колективну квіткову композицію.

  

Використовувати відходи від шиття – це добра справа. По-перше, можна створити нові й корисні побутові речі, по-друге, стати природі другом, не забруднюючи довкілля.

  

Тож, шановні друзі, творіть та експериментуйте! Тюльпани з тканини доповнять і внесуть родзинку в інтер’єр вашої оселі.


         

         


1664Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: