Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Ольга Лєбєдєва
Дата: 6 вересня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2023/09/06/diemo-gurtom.htm
суспільство, 6 вересня 2023

Діємо гуртом

Ольга Лєбєдєва

Допомогаючи людям поважного віку протидіяти впливу інформаційної пропаганди ГО «Вік щастя» за допомогою медіаекспертів розробила для представників громадських об’єднань та державних установ (бібліотек, територіальних центрів) тренінг «Медіаосвіта та критичне мислення для людей поважного віку (у тому числі ВПО)».

 Протягом двох місяцівзалучені представники з 4 громад Кіровоградської області (Новоукраїнська, Маловисківська, Дмитрівська, Пантаївська) та з міста Кропивницького плідно працювали на місцях. Тренінги проводили у ГО «Простір ідей», Агенції сталого розвитку «Хмарочос», Пантаївському будинку культури, Цибулівському сільському клубі Дмитрівської ТГ, Іванковецькому будинку культури, Новоукраїнському ліцеї №4 та у ГО «Фундація підтримки осіб поважного віку «Вік щастя». Всього було залучено 200 осіб поважного віку.

Люди поважного віку говорили про те, як захистити себе від впливу неякісної інформації та як визначити її достовірність. З’ясовували значення слів «факт», «фейк», «фактчекінг». Учасники тренінгів вчилися принципам критичного мислення та шукали шляхи виходу з інформаційної бульбашки.

 Вже у жовтні заплановано проведення форуму «Діємо гуртом», де громади зможуть поділитися результатами проведених тренінгів та актуальністю піднятих проблем. Форум стане підсумковим, дасть можливість учасникам, команді та партнерам ГО «Вік щастя» продемонструвати свої досягнення, поспілкуватися з представниками влади, обмінятися досвідом.

­­­­­­­­­­­­­­­Діяльність втілюється за фінансової підтримки Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла. Її зміст є виключною відповідальністю ГО "Фундація підтримки осіб старшого віку "Вік Щастя" і не обов’язково відображає позицію Чорноморського Фонду.


1176Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: