Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор:
Дата: 1 вересня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2023/09/01/netvorking-ta-poshuk-roboti-sluhaemo-dopomagaemo-znaiti-pravilnii-shljah-samorealizatsii-zhinok.htm
суспільство, 1 вересня 2023

Нетворкінг та пошук роботи: слухаємо, допомагаємо знайти правильний шлях самореалізації жінок


«Пошук роботи: використовуємо нові можливості» – семінар, що дав змогужінкам із числа внутрішньо переміщених осіб знайти разом з фахівцями з профорієнтації відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості відповіді на запитання:що треба знати, щоб знайти роботу в сучасних умовах,які інструменти при цьому використовувати, чому важливо бути активними у пошуку роботи?


Захід пройшов у рамках проєкту «Громадський центр для сильних і незламних жінок ВПО» за підтримки Благодійного фонду «Український Жіночий Фонд» на базі Простору мистецтва і розвитку–Mir 2.0, повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.


Галина Хлань, фахівчиня з профорієнтації відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості, насамперед наголосила, що від того, як людина налаштована на пошук роботи, буде залежати і результат.


Поінформувала про:


- стан місцевого ринку праці;

- професії (посади), які найбільше затребувані на ринку праці;

- етапи працевлаштування;

- сучасні джерела інформації про вакансії;

- електронні сервіси Державної служби зайнятості.


У дружній атмосфері присутні мали можливість обговорити, яку роботу вони шукають, що їх цікавить та чим би  хотіли займатися, а саме:


- конкретизували побажання щодо майбутньої роботи;

- провели «ревізію» того, що кожен з учасників уміє і може робити; 

- обговорили перші кроки, які треба зробити  для ефективного пошуку роботи, які інструменти при цьому використовувати та яку роботу можливо знайти вже заразтощо.


Окремим блоком активного діалогу було питання отримання ваучера та започаткування власного бізнесу за сприяння Державної служби зайнятості. 


«Робота існує для тих, хто її шукає.Шукаючи роботу, будьте максимально активними!Щоб досягти успіху, ви повинні вірити, що зможете отримати бажану роботу.Будьте відкриті до сприйняття нової інформації, рішучі в здійсненні певних кроків, тактовні та дружелюбні у спілкуванні.І у вас все вийде. Разом ми сила. Лише Разом до Перемоги!!!»,–наголосилафахівчиня.


Ви маєте намір шукати роботу чи опановувати новий фах за сприяння Державної служби зайнятості? Звертайтеся до найближчої філії обласного центру зайнятості або їхніх структурних підрозділів! Контакти тут http://surl.li/emipw


Пишіть у Telegram-канал Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград https://t.me/dcz_kir1564Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: