Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор:
Дата: 6 вересня, 11:24
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2021/09/06/-generui-biznes-ideju-ta-rozpochni-svii-biznes-.htm
суспільство, 6 вересня, 11:24

«Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес»


Днями у приміщенні Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості за участі начальника Голованівського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Кіровоградській області Оксани Саратової для безробітних громадян проведено семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес».


На заході було розглянуто поняття підприємницької діяльності та бізнес-ідеї, перспективні можливості розвитку підприємництва на селі. Під час семінару заступник начальника відділу надання соціальних послуг Ірина Слободянюк детально зупинилася на послугах служби зайнятості, що надаються на всіх етапах започаткування власного бізнесу, розповіла про можливості проходження профнавчання за направленням служби зайнятості, зокрема за професіями, що сприяють самозайнятості, а також на короткотермінових курсах з організації підприємницької діяльності.


У свою чергу, О. Саратова ознайомила присутніх із законодавчими документами та переліком  документів, що  регулюють державну реєстрацію фізичних осіб-підприємців.


Фахівчиня зазначила, що є дві системи оподаткування – спрощена та загальна. Особливу увагу було приділено спрощеній системі оподаткування: окреслено строки подання заяви на спрощену систему оподаткування, звітний період для всіх груп та переваги подання звітності в електронній формі. Навела приклади щодо сплати податків на різних групах спрощеної системи оподаткування та на загальній системі оподаткування. Було акцентовано увагу на застосуванні реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій.


Чимало питань, які ставили присутні, стосувалися аспектів, на які слід звернути увагу при розробці бізнес-плану. Фахівчиня районної філії акцентувала увагу на якісній підготовці фінансового плану – адже в ньому визначається потреба в інвестиціях, передбачаються джерела фінансування, розраховується строк, за який проєкт окупиться, складається графік досягнення точки беззбитковості.


Жодне питання не залишилось без відповіді. Наголошувалося на тому, що  для  успішного бізнесу важливо розвиватися в напрямках діяльності, які є пріоритетними для місцевого ринку праці.


Як зазначила Ірина Слободянюк, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, учасників було ознайомлено з найкращими прикладами провадження підприємницької діяльності колишніми безробітними, які організували власну справу за сприяння Голованівської районної філії обласного центру зайнятості.515Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: