Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 23 лютого, 16:57
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/02/23/psihologi-dsns-kirovogradschini-dililisja-profesiinim-dosvidom-pid-chas-zasidannja-kruglogo-stolu.htm
новини, 23 лютого, 16:57

Психологи ДСНС Кіровоградщини ділилися професійним досвідом під час засідання круглого столу


Психологи Служби порятунку взяли участь у засіданні круглого столу на тему:   “Розвиток самотурботи користувача інтерактивного комплекту “Ресурси впевненості. Трансформації”. Захід відбувся у Донецькому державному університеті внутрішніх справ, в ході якого учасникам засідання презентували книгу Андрія Фоменка “Ресурси впевненості. Трансформації”, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області. 


Організатори зустрічі мали на меті зібрати професійно підготовлену аудиторію, аби закласти основи для подальшої консолідації зусиль працівників правоохоронних та військових структур, медичних установ, громадських організацій та благодійних фондів, спрямованих на збереження ментального здоров’я громадян в непростих умовах сьогодення. 

 

Під час обговорення усі зацікавлені мали можливість задати питання автору та подискутувати на професійну тематику. Психологи ДСНС Кіровоградщини висловили свою думку в контексті кризового консультування, поділитися набутим досвідом та власними напрацюваннями за два роки в умовах повномасштабної війни. Адже за цей час їм доводилося мати справу з  цивільними, евакуйованими із зони активних бойових дій, надавати першу психологічну допомогу постраждалим внаслідок ворожих атак та людям, що втратили на війни близьких. А ще вони постійно проводять роботу з особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів, що спрямована на відновлення внутрішнього ресурсу та збереження ментального здоров’я працівників. 


Отже, психологи Служби порятунку завжди готові ділитися власними напрацюваннями та набувати нового досвіду, аби справа, яку вони роблять заради людей, та допомога усім, хто цього потребує, буди ще ефективнішими.


   

360Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: