За добу, що минула, рятувальники Кіровоградського гарнізону надавали допомогу водіям транспортних засобів на складних ділянках автодоріг у двох районах області.
Біля с. Скалева Новоархангельської СТГ Голованівського району надано допомогу по буксируванню легкового автомобіля зі складної ділянки дороги. Поблизу м. Помічна Новоукраїнського району рятувальники відбуксирували 1 вантажний та 2 легкових автомобілі. Легковий автомобіль також відбуксировано за межами с. Мануйлівка Маловисківської МТГ Новоукраїнського району, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.
![](/data/articles/067/085/67085/images/116551/medium-57e6e80c-5972-4244-9b61-b6860754d555.jpg)
![](/data/articles/067/085/67085/images/116552/medium-9d3ea4b2-6062-4504-ae7f-fb2f73d9ac36.jpg)