Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 грудня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/12/04/kropivnitskii-teatr-korifeiv-predstaviv-u-prifrontovomu-mikolaevi-dvi-vistavi.htm
новини, 4 грудня 2023

Кропивницький театр корифеїв представив у прифронтовому Миколаєві дві вистави


Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького показав в Миколаєві дві вистави. Про це повідомив директор Театру корифеїв Сергій Корнієнко. 


У суботу, 2 грудня, Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького виступив на сцені Миколаївського академічного художнього драматичного театру з виставами «Усі миші люблять сир» та «Вільні метелики». «Висловлюємо вдячність глядачам, які прийшли побачити театральну казку і відчути її атмосферу, оскільки це дуже важливо, насамперед сьогодні, напередодні свят. Місто-герой України – Миколаїв! Ваш героїзм, боротьба, збереження культури надихають!» – підсумовуючи результати гастролей, підкреслив директор Театру корифеїв Сергій Корнієнко. 


Він подякував за прийом директору Миколаївського академічного художнього драматичного театру Артему Свистуну, відзначивши теплу і дружню атмосферу, яку створили для гостей господарі. У планах обох керівників – реалізація кількох спільних проєктів, про які повідомлять згодом. 

https://oblrada.kr.ua/.../kropivnitskij-teatr-korifeiv...

https://t.me/oblrada_kr/4459


404Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: