Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 листопада 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/11/22/varto-skoristatisja-nova-programa-na-pidtrimkubiznes-idei-veteraniv-ta-veteranok.htm
новини, 22 листопада 2023

Варто скористатися: нова програма на підтримкубізнес-ідей ветеранів та ветеранок


Мрієте створити власний бізнес або ж хочете розвивати уже існуючий? До ваших послуг нова програма «20 тисяч» для ветеранського бізнесу?


Український ветеранський фондМіністерства у справах ветеранів запустив програму мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин. Відшкодовується 20 тисяч гривень на купівлю товарів та обладнання для ведення власної справи.


Програма максимально проста та не потребує багато документів. Тож читайте відповіді на найчастіші запитання та користуйтесь можливістю.


Хто може взяти участь у цій програмі?


Подавати заявки можуть ветерани, ветеранки, дружина, чоловік, батько, матір, дитина (у тому числі усиновлена) учасника чи учасниці бойових дій, а також загиблих захисників.


Які товари можна придбати?


Зарядні станції, генератори, ноутбуки, швейні машинки, тканини тощо. Головне, щоб витрати відповідали КВЕДам вашого ФОП.


Усі умови та список необхідних документів за посиланням https://veteranfund.com.ua/projects/20000-2/


Як отримати відшкодування коштів?


- зробіть покупку та збережіть чек;


- додайте посвідчення УБД або документ, який підтверджує родинні зв’язки з ветеранами чи загиблими захисниками;


- заповніть заявку: https://20000.mva.gov.ua/;


- отримайте кошти на рахунок протягом 15 робочих днів після погодження заявки.


Зверніть увагу, ім’я платника й ім’я заявника мають збігатись!


Плануєте створити власний бізнес або ж хочете розвивати уже існуючий за сприяння Державної служби зайнятості?Маєте вагання та хочете отримати консультацію? Звертайтеся по допомогу до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості за номером телефону +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.


Бажаєте самостійно дізнатися про умови надання гранту за урядовим проєктом «єРобота»сюди.Як подати заяву? Детальна інструкція на порталі ДІЯ.


842Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Вікторія23 листопада 2023 14:19
0
Не втрать свій шанс безповоротно отримати 250 тис.грн. на початок власної справи. Програму єРобота продовжено на 2024р. Детальніше на https://t.me/FinanceCats
Відповісти
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: