Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 7 листопада 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/11/07/u-zhovtni-privatbank-vidkriv-rekordni-26-tisjach-novih-rahunkiv-biznes-klientiv.htm
новини, 7 листопада 2023

У жовтні ПриватБанк відкрив рекордні 26 тисяч нових рахунків бізнес-клієнтів


У жовтні 2023 ПриватБанк відкрив більше 26 тисяч рахунків новим юридичним особам та підприємцям, що є рекордним показником за останні 3 роки та свідчить про активізацію ділової активності в країні, повідомляє повідомляє Анжела Дзінзюра Фахівець з комунікацій в регіоні ПриватБанку.


“Це більше ніж в 2 рази перевищує кількість поточних рахунків відкритих новим клієнтам у жовтні 2022 року. Значна частина клієнтів, що відкрили рахунки одразу підключили собі сервіс ПРРО “Каса” ПриватБанку та почали фіскалізацію операцій на смартфоні через додаток “Термінал” без додаткових комісій, а також POS-термінали та LiqPay” - повідомив член правління ПриватБанку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв.


За словами Євгена Заіграєва, сьогодні ми бачимо цікаві тренди, наприклад, клієнти галузі роздрібної торгівлі, порівняно з іншими галузями стали відкривати рахунки у 1,5 рази активніше, ніж рік тому. А серед керівників нових бізнесів більше половини клієнток - жінки віком від 30 до 45 років з Київської, Львівської, Дніпропетровської, Одеської, Харківської областей.


Про те, як просто та зручно ФОПу стати клієнтом ПриватБанку, маючи лише бажання, смартфон та кілька вільних хвилин - ми розповідаємо у новому циклі освітніх відео для підприємців разом з нашим “Агентом 3700” Антоном Тимошенко https://www.youtube.com/watch?v=7VPYsyF4Gr0.


За дослідженнями компанії CBR, у 2023 році 45% юридичних осіб та 61% підприємців називають ПриватБанк основним банком для свого бізнесу.


1519Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: