Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 вересня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/22/vtratili-svidotstvo-pro-reestratsiju-transportnogo-zasobu-zvernitsja-do-servisnogo-tsentru-mvs.htm
новини, 22 вересня 2023

Втратили свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу – зверніться до сервісного центру МВСЗ початку війни багато українців переїхали у безпечніші регіони. Зараз ця міграція не припиняється, як і обстріли всієї України. На жаль, під час зміни місця проживання трапляються випадки, коли водії втрачають важливі документи, як, наприклад, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Наголошуємо, воно підлягає обов’язковому відновленню.


Громадянам, які втратили свій документ, варто зробити перереєстрацію транспортного засобу. Для цього потрібно звернутись до зручного сервісного центру МВС. Власник автівки приносить з собою необхідні документи аби надати їх адміністратору.


Зауважимо, якщо маєте Дію – можете показати електронні відповідники ваших документів. Обовʼязковий перелік:

  • паспорт громадянина України, або посвідка на тимчасове чи постійне проживання;
  • ідентифікаційний номер;
  • довідка з поліції (якщо свідоцтво було викрадено).


Нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу власник авто отримує в день звернення до сервісного центру МВС. Вартість послуги складає орієнтовно 605 грн – сюди входить ціна самої послуги та бланку свідоцтва.


Сервісний центр МВС нагадує кермувальникам, що експертне дослідження не є обов’язковим. Воно проводиться виключно за бажанням.


Аби перереєструвати транспортний засіб, спочатку громадянам необхідно отримати талон попереднього запису на послугу. Для цього потрібно скористатись функціоналоме-запис. Також талон доступний в терміналі, який розташований у приміщенні сервісного центру МВС.


Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбукта Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.


426Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: