Днями відділ краєзнавства Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського був переповнений поціновувачами виробами ручної роботи. Народна майстриня Людмила Люненко відкривала свою нову виставку робіт, виготовлених з льняного шпагату та натуральних тканин. Її роботи – це справжнє диво! Серед них: обереги, прикраси, картини, виготовлені в нетрадиційній техніці, ляльки, тваринки, ангелики. Роботи настільки прекрасні, що мимоволі вигукуєш: «Неймовірно!»
Пані Людмилу знають в нашому місті, захоплюються її рукотворами, адже вона вже вісім років є членкинею клубу «Ниточка». Тож привітати її прийшли колеги по клубу, друзі, побратими та подруги з волонтерського штабу.
9 вересня майстриня святкувала свій ювілей. Тому персональна виставка стала своєрідним творчим звітом. Друзі щиро вітали пані Людмилу з ювілеєм, бажали здоров’я, миру і якнайшвидшої Перемоги.
Бібліотека приєднується до всіх побажань, зичить Людмилі Миколаївні нових творчих задумів та чекає на нову персональну виставку!
А для всіх, хто цінує вироби ручної роботи, виставка «Мотузяне диво» діятиме протягом місяця.
![](/data/articles/065/298/65298/images/112038/medium-377752234_690021709839159_7983124811258017935_n_(1).jpg)
![](/data/articles/065/298/65298/images/112039/medium-376552092_690022239839106_3170850211543909635_n.jpg)