Відзнаки Кіровоградської області отримали працівники Кропивницької міської ради з нагоди Дня місцевого самоврядування. Нагороди вручили перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк та начальник обласної військової адміністрації Андрій Райкович сьогодні, 7 грудня.
«За особистий внесок у забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування, значні професійні досягнення, сумлінну працю та активну громадянську позицію», - йдеться у розпорядженні про нагородження.
Почесну грамоту обласної військової адміністрації та обласної ради отримала Надія Швець - заступник начальника управління-начальник відділу видатків виробничої сфери та прогнозування доходів бюджету фінансового управління Кропивницької міської ради. Подяку обласної ради оголосили Ганні Хричовій - завідувачу сектору реклами та художнього оздоблення спецбюджетного підрозділу управління містобудування та архітектури Кропивницької міської ради.
![](/data/articles/059/082/59082/images/96898/medium-318441253_559848932806667_8032268592071022582_n.jpg)
![](/data/articles/059/082/59082/images/96899/medium-318737444_559849362806624_4120464458937420028_n.jpg)
![](/data/articles/059/082/59082/images/96900/medium-318506116_559849379473289_521561772402235168_n.jpg)
![](/data/articles/059/082/59082/images/96901/medium-318491078_559848912806669_7249837830796574223_n.jpg)