Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 17 жовтня 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2022/10/17/u-kropivnitskomu-govorili-pro-bezpechnu-ekspluatatsiju-opaljuvalnih-vodonagriinih-kotliv-u-zimovii-period.htm
новини, 17 жовтня 2022

У Кропивницькому говорили про безпечну експлуатацію опалювальних водонагрійних котлів у зимовий період


Вбібліотеці Чижевського на черговій зустрічі в рамках просвітницького проєкту «Інформаційна платформа з питань праці» говорили про безпечну експлуатацію опалювальних водонагрійних котлів у зимовий період.


Спікером виступив головний держінспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління Держпраці в Кіровоградській області Сергій  Бабенко.


Фахівець презентував нові правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском (НПАОП 0.00-1.81-18, які затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 05.03.2018 р. № 333, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 10.04.2018 за № 433/31885).


Ці правила поширюються на суб’єктів господарювання, що займаються монтажем, демонтажем, експлуатацією, модифікацією, перевіркою технічного стану обладнання, що працює під тиском, вищим 0.5 бар.     


Сергій Бабенко прокоментував обов’язки керівників суб’єктів господарювання,на яких покладена відповідальність за підготовку котелень, трубопровідних мереж, теплових господарств до опалювального сезону. 


Вони зобов’язані:


- забезпечити тримання котлів у справному стані;


- здійснювати у відповідності з правилами технічний огляд котлів;


- призначати відповідальну особу, яку необхідно оформляти наказом по підприємству із записом номера і дати наказу в паспорт котла (водопідігрівача).


Ще один важливий момент: навчання та первинна атестація машиністів (кочегарів) і операторів котельні повинні  проводитися  в професійно-технічних училищах, навчально-курсових комбінатах (курсах), індивідуальна підготовка зазначеного персоналу не допускається.


Крім того, кожний заново встановлений котел може бути введений в експлуатацію після його технічного огляду.


І на останок. Роботодавець повинен отримати, відповідно до вимог Постанови кабінету міністрів України №1107 від 26.10.2011 року,  дозвіл Держпраці на експлуатацію устатковання підвищеної небезпеки, яким є зазначені котли.


1096Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: