Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 19 січня, 09:12
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2022/01/19/profilna-komisija-oblradi-zasluhae-golovu-agentsii-regionalnogo-rozvitku.htm
новини, 19 січня, 09:12

Профільна комісія облради заслухає голову Агенції регіонального розвитку


Профільна комісія обласної ради з питань економічного розвитку та інфраструктури заслухає голову Агенції регіонального розвитку Кіровоградської області Олександра Гавриленка у першому кварталі 2022 року. Про це повідомив перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк, інформує сайт облради. 


Він наголосив, що обласна рада в контексті децентралізації має намір посилити інвестиційну складову у своїй роботі в 2022 році, а відтак чекає від агенції дієвих проєктів.


«Коли ми говоримо про інвестиції, то маємо розуміти, що це стратегічний напрямок розвитку і його однозначно слід посилювати в Кіровоградській області. Така робота має мати чітких виконавців, які працюватимуть над завданнями і з яких можна буде спитати за результат. У нас є 49 громад зі своїм потенціалом і з ними слід вести активну роботу. Від Агенції регіонального розвитку чекаємо плану роботи на цей рік з конкретними ініціативами», - підкреслив Юрій Семенюк.


Як уже повідомлялося, Агенцію регіонального розвитку Олександр Гавриленко очолив торік у листопаді.


287Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: