Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 8 вересня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/09/08/v-bibliotetsi-imeni-chizhevskogo-vidbudetsja-vidkrittja-fotovistavki-viki-ljubit-pam-jatki-.htm
новини, 8 вересня 2021

В бібліотеці імені Чижевського відбудеться відкриття фотовиставки «Вікі любить пам’ятки»


8 вересня о 16.00 у відділі мистецтв ОУНБ імені Дмитра Чижевського відбудеться відкриття фотовиставки «Вікі любить пам’ятки». 


На виставці представлені найкращі світлини української частини найбільшого у світі міжнародного конкурсу «Wiki Loves Monuments», а саме топ-10 фотографій-переможців конкурсу «Вікі любить пам’ятки 2019». Разом з ними представлені по 7 світлин, що перемогли у спецномінаціях «Європейська спадщина» та «Млин». На фотографіях зображені пам’ятки нерухомої культурної спадщини України з 14 регіонів. 


Українська частина міжнародного фотоконкурсу проводиться громадською організацією «Вікімедіа Україна». Головна мета проєкту – отримати якомога більше світлин пам’яток культурної спадщини для ілюстрування ними Вікіпедії – вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони інтернет-користувачів з усього світу.


Фотовиставка працюватиме у відділі мистецтв з 8 вересня по 1 жовтня. Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду.


1313Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: