Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 21 вересня, 16:53
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/09/21/rjatuvalniki-kirovogradschini-provodjat-vidnovljuvalni-roboti-na-donechchini-foto-.htm
новини, 21 вересня, 16:53

Рятувальники Кіровоградщини проводять відновлювальні роботи на Донеччині (ФОТО)


Особовий склад У ДСНС у Кіровоградській області разом із колегами з інших областей України надає допомогу по відновленню пошкоджених через бойові дії житлових будинків у Донецькій області, повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.


У складних умовах прифронтової зони рятувальники проводять комплекс робіт: латають дахи, замінюють скління та виконують інші будівельної відновлювальні роботи у будинках, що були пошкоджені, а також здійснюють відновлення систем життєзабезпечення на звільнених територіях. Для безпеки особовий склад працює у бронежилетах та касках. Особовий склад, що здійснює відновлювальні роботи, забезпечено належними умовами життя із дотриманням санітарно-гігієнічних норм, повноцінним харчування, медичним супроводом. 


Зокрема рятувальники Кіровоградщини за період з 14 вересня по сьогоднішній день допомогли відремонтувати покрівлі 25-ти житлових будинків.


             260Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: