Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 січня, 13:24
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/01/16/pratsivniki-pozhezhno-rjatuvalnoi-sluzhbi-turbujutsja-pro-bezpeku-v-oseljah-meshkantsiv-oblasti.htm
новини, 16 січня, 13:24

Працівники пожежно-рятувальної служби турбуються про безпеку в оселях мешканців області


Рятувальники Кіровоградщини продовжують проводити роз’яснювальну роботу з мешканцями приватного житлового сектору. Разом з соціальними працівниками представники ДСНС відвідують пенсіонерів, спілкуються із перехожими, аби переконати у важливості дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду, повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.


16 січня таку роботу було проведено у мікрорайоні Великої балки м. Кропивницький. Рятувальники поспілкувалися з мешканцями мікрорайону, завітали і до стареньких господарів та дізналися яким чином опалюються будинки і надали поради щодо дотримання правил пожежної безпеки вдома. Приватні будинки здебільшого газифіковані, тож рятувальники звернули увагу на стан газового обладнання. Господарі, з якими спілкувалися рятувальники, перед настанням холодів запрошують фахівця, який перевіряє чи справно працює система. У разі потреби спеціалісти служби газу усувають несправності та пояснюють як запобігти небезпеці. Рятувальники також нагадали, що не варто сушити речі над газовими плитами, а тим більше обігрівати ними приміщення. 


Учасники відпрцювання нагадали людям і правила користування електронагрівальними приладами – не варто користуватися саморобними обігрівачами, залишати нагрівальні прилади без нагляду та перевантажувати електромережу великою кількістю побутових приладів. Особливу увагу слід приділяти безпеці дітей, особливо малолітніх, не залишати їх без нагляду та навчати правилам з раннього віку.


На завершення рейду рятувальники надали громадянам застережні листівки щодо правил користування газовими та електричними приладами та побажали тепла та безпеки у домівках. 


               206Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: