Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 січня, 11:39
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/01/16/kropivnichan-zaproshujut-na-muzichno-dramatichnu-vistavu-sekret-uspihu-solomii-krushelnitskoi-.htm
новини, 16 січня, 11:39

Кропивничан запрошують на музично-драматичну виставу “Секрет успіху Соломії Крушельницької”


17 січня 2020 року о 18.00 відділ мистецтв запрошує шанувальників театру та оперного співу переглянути музично-драматичну виставу “Секрет успіху Соломії Крушельницької”. Вистава – авторська робота актриси, співачки, викладачки Кропивницької музичної школи № 4, лауреатки всеукраїнських та міжнародних конкурсів Любові Кардаш. Театралізоване дійство присвячене оперній диві кінця ХІХ – поч. ХХ століття Соломії Крушельницькій. У виставі вдало поєднані музика, спів та театр. Проект завоював гран-прі на 7-му міжнародному фестивалі «Україна – це ми».


Захід відбудеться в обласній бібліотеці ім.Д.І.Чижевського за адресою: м.Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24, відділ мистецтв.  


Вхід – вільний.


Короткі довідки:

Крушельницька Соломія Амвросіївна (1872-1952) –українська оперна співачка, педагог. За життя Соломію Крушельницьку визнали найвидатнішою співачкою світу. Серед її численних нагород та відзнак – звання «Вагнерівська примадонна» XX століття. Співати з нею на одній сцені вважали за честь Енріко Карузо, Тітта Руффо, Федір Шаляпін. Італійський композитор Джакомо Пуччіні подарував співачці свій портрет з написом «Найпрекраснішій і найчарівнішій Баттерфляй». У сучасній українській традиції входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України.


Кардаш Любов Вікторівна – співачка, актриса, викладачка Кропивницької музичної школи № 4. Народилася у м. Кіровограді, закінчила музичне училище та мистецький факультет КДПУ ім. Володимира Винниченка. Навчалася співу в Італії  та у  народної артистки України Лідії Забілястої. Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів.


422Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: