Дата: 8 листопада 2019
новини, 8 листопада 2019

У Кропивницькому відбувся Кубок області зі спортивного орієнтування

3 листопада 2019  року понад дві сотні учасників взяли участь у шостому, фінальному етапі обласного Кубку зі спортивного орієнтування, що відбувся в лісовому масиві мікрорайону Завадівка, що в обласному центрі. Організаторами цього етапу, як і Кубку в цілому, стали Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА та КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Дощова погода анітрохи не завадила успішно стартувати та фінішувати як найдосвідченішим учасникам, так і дебютантам у різних вікових категоріях. Проте в спортивному туризмі, як і в спорті, перемогу здобувають сильніші, спритніші, витриваліші та кмітливіші.

Переможцями Кубку області в цілому (перші, другі й треті місця відповідно) стали: