Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 8 листопада 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/11/08/u-kropivnitskomu-rjatuvalniki-navchajut-ditei-pravilam-bezpechnoi-povedinki.htm
новини, 8 листопада 2019

Рятувальники навчають кропивницьких дітлахів правилам безпечної поведінки


Навчати дітей та підлітків правилам безпеки рятувальникам Кіровоградщини допомагає акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Такі заходи проводяться співробітниками Управління ДСНС України у Кіровоградській області та підпорядкованих підрозділів упродовж року. Під час акції фахівці Служби порятунку спілкуються з дітьми, розповідають про професію рятувальника, нагадують правила безпеки у різних надзвичайних ситуаціях та навчають, як їх попередити - повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.


8 листопада працівники Управління і бійці 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини завітали до вихованців дошкільного закладу №37 «Ластівка» та учнів загальноосвітньої школи №26 м. Кропивницький. Під час зустрічі з дошкільнятами та школярами рятувальники продемонстрували можливості пожежно-рятувального автомобіля, його оснащення. Бійці чергового караулу показали учням, як відбувається гасіння пожежі за допомогою ручного ствола та евакуація потерпілого із задимленого приміщення. А тим часом офіцери пожежно-рятувальної служби розповіли вихованцям «Ластівки» та учням 26-ї школи, що рятувальники на пожежному автомобілі прямують туди, де трапилась біда, де люди потребують допомоги і порятунку. Нагадали, з яких причин найчастіше стається лихо, та пояснили, як поводитись, щоб не потрапити у надзвичайну подію.


Під час розважальної частини програми діти отримали можливість не лише на швидкість приміряти бойовий одяг рятувальника, влучити у ціль пожежним рукавом, а й навчитися правильно одягати протигаз. А дошкільнятам запропонували пограти у тематичні ігри.


Дітлахи добре засвоїли матеріал та жваво відповідали на запитання вікторини, охоче відгадували загадки. Тож, впевнено можемо сказати, що у цих навчальних закладах до питань безпеки дітей ставляться з усією відповідальністю.
                     

557Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: