Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 13 серпня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/08/13/tri-derzhbanki-vidnovili-vidachu-teplih-kreditiv-.htm
новини, 13 серпня 2019

Три держбанки відновили видачу "теплих кредитів"


Приватбанк, Ощадбанк та Укргазбанк відновили видачу "теплих кредитів" для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків - повідомляє Економічна правда.


Про це повідомляє у Facebbok прес-служба Держагентства з енерегоефективності та енергозбереження.


Зазначається, що голова Держенергоефективності Сергій Савчук та голова правління Ощадбанку Андрій Пишний уклали додатковий договір про співпрацю щодо співфінансування виділених урядом 380 мільйонів гривень для утеплення.


8 серпня у відомстві заявили, що видачу "теплих кредитів" відновили також Приватбанк та Укргазбанк.


"Це унікальна можливість для ще близько 3 тисяч ОСББ (понад 230 тисяч родин) у цьому році залучити до 1 млрд грн "теплих кредитів"; одержати до 70% відшкодування із держбюджету; отримати додаткові компенсації із місцевих бюджетів; заощаджувати 50% і більше на комунальних послугах; підвищити вартість квартир в утеплених багатоповерхівках в середньому на 30%; жити в теплі та комфорті", - йдеться в повідомленні.


У Держенергоефективності нагадали, що для отримання відшкодування всі ОСББ повинні подати в банки підтвердні документи і акти виконаних робіт до 30 листопада.


176Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: