Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 20 листопада 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/11/20/u-kropivnitskomu-vijavleno-sobaku-hvoru-na-skaz.htm
новини, 20 листопада 2018

У Кропивницькому виявлено собаку хвору на сказ


У Кропивницькому зафіксовано захворювання собаки на сказ. Про це повідомило Кропивницьке міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.


«За результатами епізоотичного розслідування Кропивницького міського управління спільно зі спеціалістами Кропивницької міської державної лікарні ветеринарної медицини встановлено, що хвора тварина безпорідна, віком 10 років, перебувала на постійному утриманні у домоволодінні мікрорайону Масляниківка, не щеплена - повідомляє сайт Міської ради м. Кропивницького. 


За порушення статті 37 Закону України "Про ветеринарну медицину", пункту 5 "Інструкції про заходи щодо профілактики та боротьби зі сказом тварин" власника тварини притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу згідно статті 107 КУпАП. Особам які мали контакт з загиблою твариною, запропоновано звернутись до травматологічного відділення лікарні для подальшого обстеження та проведення профілактичних заходів», - йдеться у повідомленні.


У п’ятницю, 16 листопада, відбулося позапланове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Міській раді міста Кропивницького, на якій були введенні карантинні обмеження та затверджено план комплексних заходів щодо ліквідації сказу в неблагополучному на сказ тварин пункті та його оздоровлення.


На прилеглій території та в загрозливій зоні спеціалісти Кіровоградської міської державної лікарні ветеринарної медицини проводять щеплення усіх сприятливих тварин антирабічною вірус – вакциною «Рабістар».


фото - Погляд

438Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: