Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 липня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/07/12/u-kropivnitskomu-prodovzhujut-realizovuvati-proekti-gromadskogo-bjudzhetu-.htm
новини, 12 липня 2018

У Кропивницькому продовжують реалізовувати проекти "Громадського бюджету"Вчора, 11 липня, у Кропивницькому почали встановлювати туристично-інформаційні вказівники - повідомляє сайт МРК. 


Ідея створення таких вказівників належить Маріанні Соловйовій, яка подала відповідний проект на участь у "Громадському бюджеті-2018". Кропивничани підтримали таку ініціативу, і проект здобув перемогу серед малих проектів. 


Як повідомили у відділі культури і туризму міської ради, згідно проекту вказівники будуть розташовані у центральній частині міста, всього планують встановити 14 одиниць. На реалізацію проекту було витрачено 139 тисяч 500 гривень, як і пропонувала автор. 


Роботи з монтажу та встановлення виконувало підприємство "Міськсвітло", а от стовбці вказівників були виготовлені на замовлення у Тернополі з фінської сосни - дуже міцного та екологічно чистого дерева. Коштів на вказівники використано 139500, так як і пропонувала автор.496Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: