Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 20 листопада 2014
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2014/11/20/eks-ministr-z-oleksandrii-stav-gromadjaninom-izrailju-z-prizvischem-rozenberg.htm
новини, 20 листопада 2014

Екс-міністр з Олександрії став громадянином Ізраїлю з прізвищем Розенберг

Один із найбільш розшукуваних спільників Віктора Януковича екс-міністр енергетики Едуард Ставицький став громадянином Ізраїлю і змінив прізвище на Розенберг.

Про це у своєму блозі на "Українській правді" пише обраний депутат від БПП Сергій Лещенко, інформуютьОлександрійські новини.

"За даними джерел, Ставицький тепер ніякий не Ставицький. Його нове прізвище – Едуард Розенберг (Eduard Rosenberg)", - запевняє Лещенко.

"Так громадянин України, арешт якого санкціоновано по всій планеті, перетворився на респектабельного громадянина Ізраїлю. І, на відміну від Ставицького, власник паспорту на ім'я Едуарда Розенберга може вільно подорожувати планетою", - додав Лещенко.

За його даними, дружина Ставицького теж змінила прізвище і тепер стала Олена Розенберг (Helena Rosenberg).

"Ставицькі зареєстровані в Ізраїлі за адресою Hahoresh, 101, Kfar Shmaryahu. Кфар Шмар'ягу – це респектабельне передмістя Тель-Авіву біля морського узбережжя, забудоване переважно віллами", - переконує Лещенко.

Як відомо, після втечі з України у нього провели обшук і вилучили колекцію наддорогих годинників, діаманти, злитки золота та 5 мільйонів доларів готівки.

Ставицький був оголошений у міжнародний розшук по лінії Інтерполу.                                  


Новини  Кіровоградщини

1820Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: