Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 листопада 2014
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2014/11/14/v-oleksandrivskomu-raioni-u-narkozalezhnih-batkiv-zabrali-6-richnu-ditinu.htm
новини, 14 листопада 2014

В Олександрівському районі у наркозалежних батьків забрали 6-річну дитину

У ході проведення відповідних профілактичних заходів працівники кримінальної міліції у справах дітей та служби у справах дітей Олександрівського району вилучили з місцевої родини 6-річну дитину, наркозалежні батьки якої зовсім не дбають про створення належних умов для її проживання та виховання, повідомляє СЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

Загалом упродовж листопада на території області проводиться відпрацювання сімей, в яких дорослі, що вживають або мають схильність до вживання наркотичних засобів, перебувають на обліках. Спільними зусиллями з органами місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування правоохоронці планують комплексно вивчити ситуацію в таких родинах і вжити профілактичних заходів щодо запобігання поширення наркоманії серед неповнолітніх.

Так, працівниками міліції уже перевірено понад 600 осіб, що перебувають на обліках в ОВС, як споживачі наркотиків, та у сім’ях 76 з яких мешкають діти. Також спільно з представниками служби у справах дітей перевірено усі ці родини. За результатами складено акти обстеження умов проживання дітей, у 74 сім’ях вони визнані задовільними.

Стосовно однієї з родин до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кіровоградської райдержадміністрації направлено подання у зв’язку з тим, що батько вживає наркотичні речовини та потребує надання медичної й психологічної допомоги. У понад 50 сім’ях з дорослими проведені профілактичні бесіди з метою недопущення вчинення правопорушень стосовно дітей.

Крім того, під час проведення перевірки в Олександрівському районі працівниками міліції та представниками служби у справах дітей вилучено з сім’ї малолітню дитину та передано під тимчасову опіку бабусі. Наразі вирішується питання про позбавлення батьківських прав 40-річної матері та 50-річного батька. Наркозалежні громадяни перебувають на обліку та неодноразово попереджались про необхідність створення належних умов для проживання дитини, але відповідних висновків не зробили.

Робота у даному напрямку продовжується. 


1789Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: