Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Гончаренко центр
Дата: 27 серпня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2021/08/27/maister-klas-serdechko-z-paperovoi-lozi-.htm
афіша, 27 серпня 2021

Майстер-клас "Сердечко з паперової лози"

Гончаренко центр

Звичайний папір - чудовий матеріал для різноманітних поробок. Якщо хочете дізнатися, що таке паперова лоза і сплести собі симпатичне серденько, записуйтесь на майстер-клас у Кропивницькому Гончаренко центрі, який проведе у вівторок 7-го вересня Алла Віталіївна.


Зустріч почнеться об 11.00, і ми запросимо тільки семеро осіб, бо процес створення серденьок відповідальний та кропіткий. Щоб потрапити на майстер-клас, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/KWo1jeV - і чекайте на персональне запрошення від адміністраторки центру напередодні, 5-6 вересня! Запишіть собі зараз номер телефону Гончаренко центру - з нього вам прийде у Вайбер чи Телеграм запрошення до участі: +38-050-884-97-16.

Якщо вас запросять, вам потрібно буде взяти з собою одну спицю для в'язання довжиною 40 см і розміром 2 мм (або довгу дерев'яну шпажку).

Кропивницький Гончаренко центр працює за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку, шукайте вивіску. І слідкуйте за анонсами, записуйтесь на цікаві для вас заходи заздалегідь!

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні. А щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

2422Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: