Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Team Europe Кропивницький
Дата: 11 червня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2021/06/11/sotsialne-pidpriemnitstvo-kropivnitskii-vimir-i-evropeiskii-dosvid.htm
афіша, 11 червня 2021

Соціальне підприємництво: Кропивницький вимір і європейський досвід

Team Europe Кропивницький

Команда Team Europe Кропивницький за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні запрошує представників громадських організацій, бізнесу та активних громадян взяти участь у заході «Соціальне підприємництво: Кропивницький вимір і європейський досвід», що відбудеться у м. Кропивницький 16 червня 2021 року.

Захід організовано командою TeamEurope Кропивницький в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні».

Метою проведення заходу є залучення громадськості до обговорення ролі і місця соціального підприємництва в Україні, на Кіровоградщині та в Європі, а також презентація досвіду соціальних підприємств області.

Програма заходу:
11.00 – Урочисте відкриття заходу, брифінг.
11.30 - 12.30 Панельна дискусія «Соціальне підприємництво: Кропивницький вимір і європейський досвід»
12.30 – 13.00 Кава-брейк, інтерактивна взаємодія
13.00 – 14.00 Презентація досвіду соціальних підприємств області
14.00 – 14.30 Завершення, підведення підсумків

Захід проходитиме офлайн - у приміщенні Гончаренко центру у Кропивницькому, - за дотримання всіх карантинних норм. Щоб взяти участь, будь ласка, заповніть реєстраційну форму - https://cutt.ly/9nbwBpc - і напередодні (14-15 червня) вам зателефонують та запросять. Через карантинні заходи кількість місць обмежена. Участь - тільки по запрошенню!

Адреса Гончаренко центру: вул.Велика Перспективна, 4 а - другий поверх (вхід з правого боку будівлі, на першому поверсі працює SushiMaster).

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop


3431Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: