Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Гончаренко Центр Кропивницький
Дата: 22 травня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2021/05/22/-klub-28-petel-dobra-zaproshue-.htm
афіша, 22 травня 2021

​Клуб "28 петель добра" запрошує!

Гончаренко Центр Кропивницький

Якщо ви любите в’язати і робити хороші справи, то приєднуйтесь до благородної справи – подаруйте тепло своїх рук недоношеним малюкам! У суботу, 12-го червня у Гончаренко центрі збирається спільнота, котра називається «Клуб 28 петель добра».

Про що це? Це люди, котрі плетуть будь-які тепленькі речі – шкарпетки, пінетки, шапочки, рукавички, плодики, жилетки, - і передають їх у родини, де народжуються недоношені малюки, або у заклади, де такі дітки перебувають, поки не набудуть потрібної ваги і стану здоров’я.

​Чому саме такий вид діяльності у «Клубі 28 петель добра»? Бо з перших хвилин появи на світ передчасно народжених малюків потрібно піклуватися про збереження їх тепла. Якщо дитині холодно, то маленький організм змушений витрачати свою енергію не в ріст і швидкий розвиток, а на те, щоб зігрітися. Так як у малюків не до кінця сформувалася система кровообігу, то навіть у кюветах (це такі інкубатори для новонароджених) ніжки дуже мерзнуть.

​Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/rb7DoAa - і чекайте на телефонний дзвінок та запрошення від адміністраторки напередодні (9-10 червня). Будь ласка, запишіть собі номер - 050-884-97-16, це робочий телефон Гончаренко центру, - бо інакше ви не побачите нашого повідомлення у Вайбері\Телеграмі.

​Зустріч почнеться у суботу, 12 червня о 15.00 і триватиме біля 1,5 години. Адреса Гончаренко центру: вул.Велика Перспективна, 4 а - другий поверх (вхід з правого боку будівлі). Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

3673Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: