Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: надзвичайні події
Автор: Сайт http://kirovograd.comments.ua
Дата: 21 червня 2012
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/incidents/2012/06/21/zakohanii-inozemets-stav-zaruchnikom.htm
надзвичайні події, 21 червня 2012

Закоханий іноземець став заручником

Сайт http://kirovograd.comments.ua

Працівники УБОЗ УМВС України в Кіровоградській області посприяли поверненню паспорта іноземному громадянину, аби він зміг повернутися на батьківщину, повідомляє Управління МВС України в Кіровоградській області..

Днями до Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС в області зайшов чоловік. Одразу стало зрозуміло, що він іноземець, адже ні українською, ні російською мовами мету свого візиту незнайомець не міг пояснити. Співробітниці міліції, яка володіє англійською, він розповів історію, у яку потрапив.

Виявилося, що 31-річний громадянин іншої держави вдруге приїхав у Кіровоград до дівчини, з якою познайомився через мережу Інтернет. Винайняв у місцевої жительки на кілька діб квартиру, а у заставу залишив свій паспорт.

Але сталося так, що, посварившись із подругою, іноземець вирішив раніше їхати додому і звернувся до жінки, яка здавала помешкання, з проханням повернути документ. Кіровоградка з невідомих причин відмовилася віддавати паспорт, хоча наперед отримала кошти за проживання у квартирі.

Не знаючи, що робити, чоловік вийшов на вулицю у пошуках допомоги. Пройшовши кількасот метрів, він побачив на будівлі табличку з написом англійською – УБОЗ УМВС в області, і одразу ж звернувся до правоохоронців.

Працівники міліції виїхали на місце події, та, розібравшись у ситуації, оперативно повернули іноземцю його паспорт. З’ясувалося, що кіровоградка здавала не власну квартиру, а була лише посередником. Тому, перестраховуючись, одразу вирішила не віддавати документ чоловіку.

Іноземний громадянин подякував правоохоронцям за допомогу та швидке вирішення проблеми, запевнивши, що ніяких претензій до жінки він не має. Згодом іноземець вирушив до столиці, аби звідти дістатися додому.

4545Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: