Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор:
Дата: 15 квітня, 13:30
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2024/04/15/mova-tse-melodija-dushi.htm
культура, 15 квітня, 13:30

Мова – це мелодія душі


«Рідна мова дорога людині, як саме життя», - так говорить народна мудрість. Це найдивовижніший витвір, що створила людина за свою історію. Без мови не може існувати народ, його культура.Тому так важливо берегти, плекати материнську мову.


Світлиця українського слова «О мово рідна, душа голосна» відбуласьу бібліотеці-філії №10для юних користувачів. Підготовлена виставка-огляд «Віки творилась українська мова» познайомила присутніх з історією ставлення і розвитком української мови, народною мудрістю, з добрими порадниками та помічниками – словниками.Учасники заходу брали участь у конкурсах «Бліц-опитування», «Конверт», «Переговори сусіда», «Доскажи словечко», «Шифрувальник», «Відновіть вірші» та інші.Юні користувачі за 3 хвилини складали слова з буквосполученнями  йо, ьо. Цікаво і весело пройшла гра «Так чи ні».Усім охочим пропонували висловити власну думку «За що я люблю рідну мову». Всі учасники заходу були  активні та показали гарні знання з української мови.


Бібліотекарі та учасники заходу закликають: «Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, розкривайте для себе її велич й могутню красу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!».

   

816Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: