У Кропивницькому, за адресою вул. Степняка-Кравчинського,10 розпочало роботу перше в регіоні та одне із перших в Україні відділення ПриватБанку підвищеної доступності для забезпечення рівного доступу до фінансових послуг усіх клієнтів. Про це повідомила Анжела Дзінзюра, фахівець з репутаційних проектів в регіонах ГО ПриватБанку.
Відділення спроектоване з урахуванням вимог ДБН та найкращих практик доступності: спеціальний пандус, розширені дверні отвори без порогів для зручного пересування, просторі коридори, зручний санвузол та адаптована каса. А для людей з порушеннями зору, з втратою уваги, дітей – візуальні елементи доступності, тактильні смуги та індикатори, написи і позначення шрифтом Брайля.
Олександр Перевєрзєв, голова громадської організації “Кропивницька міська організація інвалідів «Сила духу», який пересувається на кріслі колісному, поділився своїми враженнями від нового відділення: «Це неймовірно важливий крок. Відділення такого рівня доступності – це, як ковток свіжого повітря, що демонструє повагу до всіх клієнтів без винятку».
Андpій Кішoваp, чоловік з пopушенням зopу, не стримував позитивних емоцій: «Чудoвo, дуже якісно зроблено. І тростиною, і ногами можна відчувати тактильну плитку, і таблички зі шрифтом Брайля допомагають дійти туди, куди мені пoтpiбнo».
Людмила Шукрута, керівник ГО «Об'єднання родин осіб з інвалідністю «Серце матері», високо оцінила нові можливості: «Я приємно здивована, що таке відділення ми отримали у Кропивницькому. Тепер усі матимуть рівні можливості доступу до банківських послуг, можуть виконати необхідні операції самостійно і відчувати себе впевнено. Це відчуття свободи та рівності дуже важливе».
«Невеликі пристосування, які для більшості можуть бути непомітними, мають величезне значення для тих, кому вони потрібні, - розповідає Вікторія Діденко, керівник відділення «Кропивницьке №23» Центрально МРУ ПриватБанку. - Наше відділення – це один із багатьох кроків ПриватБанку до створення відкритого та інклюзивного середовища у цифровому просторі та реальному вимірі. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб відповідати на потреби суспільства і розвивати клієнтоцентричний банк».
Такі відділення є лише частиною імплементації Стратегії безбар’єрності ПриватБанку, що визначає рух Банку до створення простору необмежених можливостей: для працівників - у роботі, навчанні та соціальному житті, а для кожного клієнта - у доступі до фінансових продуктів і послуг, без дискримінації та з урахуванням інтересів кожного.