Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 8 квітня, 12:54
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/04/08/vihovantsi-znam-janskoi-spetsshkoli-doluchilis-do-vstanovlennja-natsionalnogo-rekordu.htm
новини, 8 квітня, 12:54

Вихованці Знам’янської спецшколи долучились до встановлення національного рекорду


Вихованці Знам’янської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради долучились до встановлення національного рекорду України з кількості учасників флешмобу «White card», приуроченого до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку і Всесвітнього дня здоров’я.


Заклад представили вихованці з особливими освітніми потребами третіх-четвертих класів спецшколи на чолі з педагогом-організатором Іриною Кумбер.


Окрім диплому за участь у флешмобі «White card», Знам’янська спецшкола також отримала відзнаку «Заклад-партнер» за співпрацю у впровадженні концепції «Спорт заради розвитку» та активну участь у різноманітних заходах у рамках Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру і Національного проекту «Цікава фізкультура – 2.0 Перезавантаження». 


У всеукраїнському флешмобі «White card»-2024, який відбувся в онлайн-форматі на YouTube-каналі «Спорт заради розвитку», взяло участь понад 200 тисяч учнів та студентів багатьох закладів освіти України.


Докладніше https://oblrada.kr.ua/event/080420241129

https://t.me/oblrada_kr/5878


657Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: