Дата: 21 вересня 2021
новини, 21 вересня 2021

Кропивницькі спортсмени змагалися за відкритий кубок з пляжного волейболу у Чорноморську

Змагання проходили  протягом 3 днів, із 16 по 19 вересня, серед  спортсменів 2006 р. н. і молодших, повідомляється на сайті КМР.

У турнірі взяли участь 14 команд юнаків та 12 команд дівчат, серед яких були і 10 волейболістів з Кропивницького. Найкращий результат серед кропивницьких спортсменів продемонстрували Євгеній Барбанов і Андрій Лункан, які стали срібними призерами розіграшу Кубку.

За крок від нагород зупинилися Андрій Яніцький, Богдан Окунь і Вікторія Сатула, які посіли четверті місця. Володимир Харитоненко та Єгор Шведчиков стали п’ятими, а Станіслав Башняк і Святослав Січкар завершили змагання на сьомому місці.