Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Сектор комунікації поліція Кіровоградської області
Дата: 4 березня, 14:12
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2020/03/04/-golovne-u-roboti-juvenalnogo-politseiskogo-znaiti-spilnu-movu-z-ditkami-.htm
суспільство, 4 березня, 14:12

Вікторія Петрова: «Головне у роботі ювенального поліцейського – знайти спільну мову з дітками»

Сектор комунікації поліція Кіровоградської області


Запевняє старший інспектор з ювенальної превенції Кропивницького районного відділення поліції Вікторія Петрова, яка вже 9 років працює за цим напрямком.


Ще з юних років дівчина мріяла про професію правоохоронця, тож після завершення навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2008 році розпочала службу у підрозділі дізнання, а потім, через три роки – у (на той час) кримінальній міліції у справах дітей Кіровоградського районного відділу.


«Маючи чималий досвід роботи саме з дітьми, точно знаю, головне – порозумітися з ними, знайти потрібні слова, щоб вберегти від необачних вчинків і негативу, навчити правильній поведінці та в потрібний момент підтримати і допомогти. Найбільше досягнення, якщо дитина розуміє, що поліцейський – це друг і захисник», - розповідає Вікторія.


Загалом спектр обов’язків ювенальної поліцейської чималий, серед них не лише проведення різноманітних профілактичних заходів із дітьми та робота з батьками, а й співпраця з представниками соціальних служб та освітньої галузі, також участь у проведенні разом із колегами з інших підрозділів відпрацювань, рейдів, у пошуках дітей, які залишили домівку чи навчальний заклад.


Саме ситуації, коли дітки опиняються у складних життєвих обставинах, потребують особливої уваги та спільних зусиль для їх вирішення як з боку родини, поліції, так й інших органів та служб, щоб запобігти подібним випадкам у подальшому.


Як жінка та мама, що виховує разом із чоловіком, теж, до речі, поліцейським, 8-річного сина, Вікторія зізнається, що найбільше бажання, щоб всі дітки жили у сім’ях, мали хороші взаємини з батьками, однолітками, отримували достатньо турботи та почувалися у безпеці.


«Усвідомлення того, що ми робимо свій внесок у спільну справу виховання підростаючого покоління, майбутнє наших дітей – і є найкращим стимулом залишатися вірним обраній професії».


kg.npu.gov.ua

440Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: