Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: У ДСНС України у Кіровоградській області
Дата: 3 липня, 12:27
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2019/07/03/kirovogradska-oblast-zberezhennja-lisovih-nasadzhen-regionu-sprava-ne-lishe-rjatuvalnikiv.htm
суспільство, 3 липня, 12:27

Кіровоградська область: збереження лісових насаджень регіону – справа не лише рятувальників

У ДСНС України у Кіровоградській області


На нашій степовій Кіровоградщині ліси займають дуже незначну площу - усього лиш три відсотки усієї території. Тому у пожежонебезпечний період наше ставлення до лісу має бути дуже бережливим. Адже вогонь, що миттєво поширюється відкритою територією, може завдати непоправної шкоди не надто обширним лісовим масивам регіону. 


Не покладаючись у повній мірі на відповідальність громадян, рятувальники, працівники лісового господарства та правоохоронці проводять профілактичні патрулювання лісових масивів, звертаючи особливу увагу на дотримання громадянами правил пожежної безпеки. Подібні спільні профілактичні заходи триватимуть до жовтня поточного року і проводитимуться у місцях, де полюбляють збиратися охочі до відпочинку на лоні природи.

 

Одна з таких перевірок відбулася 2 липня на території Новомиргородського лісництва. І, як варто було очікувати, незважаючи на сувору заборону в’їзду на територію лісу,  знайшлися такі, кого ні заборона, ні шлагбаум не спинили. З громадянами провели бесіду та попередили, що порушення правил пожежної безпеки у небезпечний період тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність. Крім того, рятувальники нагадали громадянам, що лісові пожежі вирізняються масштабністю: її дуже важко помітити та контролювати, адже вона здатна різко змінювати напрям, а кліматичні умови, такі як спека, вітер, незначні опади, лише сприяють стрімкому розвитку пожеж. Тому, перш ніж вирушити на відпочинок до лісу, задумайтесь: чи варто у спекотну днину відпочивати під густими кронами лісу, чи можливо віддати перевагу іншому виду відпочинку, аби не зашкодити собі та довкіллю.


Бережіть ліс від пожеж!


         &ft6223Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: