Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Богдан Стоян, заступник директора обласного центру зайнятості
Дата: 28 лютого, 09:14
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2019/02/28/chi-vrahovuetsja-robota-u-viborchii-komisii-v-strahovii-stazh-pri-viplati-dopomogi-po-bezrobittju-.htm
суспільство, 28 лютого, 09:14

Чи враховується робота у виборчій комісії в страховий стаж при виплаті допомоги по безробіттю?

Богдан Стоян, заступник директора обласного центру зайнятості


Якщо не працююча особа на платній основі здійснює повноваження члена виборчої комісії чи виконує функції спеціаліста чи технічного працівника з нею укладається цивільно-правовий договір. Форми договорів передбачені відповідними постановами Центральної виборчої комісії. Згідно договору виборча комісія, серед іншого, зобов’язується здійснити оплату виконаних робіт.


Нормами законодавства, що регулює питання сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, передбачено, що юридичні особи, у тому числі виборчі комісії, які використовують працю фізичних осіб за цивільно-правовими договорами, є платниками єдиного внеску. Частина такого єдиного внеску надходить також до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. 


Законодавство про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття передбачає, що до страхового стажу при призначенні допомоги по безробіттю належить період, протягом якого особа підлягала страхуванню.


Член виборчої комісії не позбавляється статусу безробітного. Страховий стаж, набутий в такий період, буде врахований при обчисленні допомоги по безробіттю для наступних страхових періодів.197Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: