Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області
Дата: 6 червня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2018/06/06/dbati-pro-bezpeku-vlasnoi-oseli-poradili-rjatuvalniki-kirovogradschini.htm
суспільство, 6 червня 2018

Дбати про безпеку власної оселі порадили рятувальники Кіровоградщини

Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області


6 червня працівники Вільшанського та Устинівського районних відділів Управління ДСНС в області провели відпрацювання житлового сектора районних центрів.


Роз’яснювальна робота – один із методів системи профілактичних заходів, які постійно проводять рятувальники із населенням. Неформальне спілкування з людьми різних вікових та соціальних груп на тему правил поведінки у небезпечних ситуаціях дозволяє пояснити простими словами важливі речі.


Так, розмова зазвичай відбувається у формі діалогу, коли рятувальники задають питання громадянам: «Чи знаєте ви найбільш поширені причини пожеж у побуті?», «Як, на вашу думку, можна убезпечити оселю від пожеж?», «Як ви утилізуєте сміття та рештки рослинності?», «Чи відомо вам, що спалювати суху траву чи побутові відходи заборонено?», «Як ви будете поводитись при виявленні підозрілого предмета, схожого на старий снаряд?» тощо. Громадяни дають відповіді, а працівники Служби порятунку доповнюють, виправляють чи навчають правилам безпеки.


Особливо наголошують рятувальники на необхідності усвідомлення того, що лише сам господар несе відповідальність за безпеку у протипожежному відношенні свого будинку та обійстя. Найчастіше загоряння виникають з недогляду чи ігнорування простих правил безпеки.


Щоб профілактичні бесіди принесли більше користі, рятувальники роздають громадянам листівки із коротко сформульованими правилами поведінки.


               

286Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: