Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області
Дата: 1 червня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2018/06/01/oleksandrivka-kozhnomu-varto-znati-pravila-bezpeki-u-pobuti-perekonujut-rjatuvalniki.htm
суспільство, 1 червня 2018

Олександрівка: кожному варто знати правила безпеки у побуті, переконують рятувальники

Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області


31 травня відбулась роз’яснювальна робота щодо правил безпеки у побуті серед мешканців смт Олександрівка. Фахівці Управління ДСНС в області обійшли житловий сектор в селищі та поспілкувались із громадянами різного віку.


Тема розмови стосувалась переважно протипожежних заходів, які необхідно вжити кожному господареві у власному домі, щоб запобігти виникненню загорянь. Ці заходи прості, їх виконання під силу кожному: не палити в нетверезому стані у приміщенні, тримати на контролі стан електрогосподарства, завжди перекривати газ та вимикати побутову техніку перед виходом з дому і т.п.


Також рятувальники звертали увагу громадян щодо поведінки на воді, особливо слід постійно інструктувати дітей та не дозволяти їм самостійно приходити до водойм.


Загалом під час відпрацювання найбільш чисельною була дитяча аудиторія, адже розпочались канікули. Фахівці Служби порятунку застерегли малечу від необачних вчинків із небезпечними предметами та від екстремальних розваг.


Крім того, одним із важливих питань роз’яснювальної роботи є правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни. Кожен з нас може натрапити на старий снаряд, тому потрібно чітко засвоїти алгоритм дій у такому випадку.


Для закріплення сказаного рятувальники роздавали друковану продукцію застережного змісту.


                        

462Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: