Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Відділ організації професійного навчання обласного центру зайнятості
Дата: 16 квітня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2018/04/16/scho-neobhidno-zrobiti-bezrobitnomu-abi-bezkoshtovno-vivchiti-angliisku-.htm
суспільство, 16 квітня 2018

Що необхідно зробити безробітному, аби безкоштовно вивчити англійську?

Відділ організації професійного навчання обласного центру зайнятості


У рамках меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Українська студентська спілка» у центрах зайнятості України, в тому числі Кіровоградщини, реалізується соціальний проект з вивчення англійської мови на базі онлайн-платформи «LingvaSkills» зареєстрованими безробітними, зокрема, з числа внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих учасників антитерористичної операції. Це допоможе їм підвищити конкурентоспроможність на ринку праці, дасть можливість швидше знайти гідну роботу чи відкрити власну справу.


«На Кіровоградщині лише в цьому році навчатися англійській уже виявили бажання майже 80осіб зі статусом безробітного», – зазначила начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості Вікторія Бернікова.


Що ж необхідно зробити безробітному, аби безкоштовно вивчити англійську?


Насамперед, потрібно звернутися до того центру зайнятості, де особа зареєстрована як безробітна, з проханням включити до програми безкоштовного навчання за проектом «LingvaSkills», надати фахівцюсвою адресу електронної поштибудь-якого українського провайдера. Координатори проекту виконають необхідні технічні операції, і особистий консультант центру зайнятості повідомить Вам персональний пароль для входу в систему. Після цього безробітний може з власного комп’ютерарозпочинати навчання.


Онлайн-курс включає в себе інтерактивну гейміфіковану веб-програму для тренування мовних навичок та інших аспектів вивчення мови, а також форму зворотного зв'язку з викладачем і базу поширених запитань для спрощення процесу навчання. Зазначений курс враховує особливості менталітету українців, адаптований до реалій країни і особливостей рідної мови.


Переваги навчання на платформі LingvaSkills:

·  гнучкий графік занять (кожний користувач сам вибирає час і тривалість виконання вправ);

·  можливість навчання з нульового рівня (навчання адаптоване для різного рівня знань);

·  зворотній зв’язок (цілодобовий контакт із користувачами завдяки онлайн чату, щопередбачено даною технологією);

·  достатньо лише 15-30 хвилин на день для помітного результату вже через 30 днів;

·  навчання безкоштовне.


Громадяни, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні, та прагнуть стати конкурентоспроможним на ринку праці, успішно знайти роботу своєї мрії, можуть скористатися унікальним шансом освоїти або поглибити знання найбільш поширеної у світі іноземної мови.


Для того, щоб пройти безкоштовне онлайн навчання англійській мові, безробітні громадяни можуть звертатися до центрів зайнятості за місцем перебування.959Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: