Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області
Дата: 4 квітня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2018/04/04/fahivtsi-sluzhbi-porjatunku-proveli-profilaktichnu-robotu-v-kultovih-budivljah.htm
суспільство, 4 квітня 2018

Фахівці Служби порятунку провели профілактичну роботу в культових будівлях

Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області


Наразі триває цикл профілактичних заходів на об’єктах, що будуть задіяні під час відзначення великого християнського свята – Великодня. Протягом березня і на початку квітня по усій Кіровоградській області відбуваються перевірки стану пожежної безпеки культових споруд та роз’яснювальна робота із священнослужителями й вірянами щодо правил пожежної безпеки під час ритуальних заходів.


3 квітня фахівці Кіровоградського міськрайонного відділу Управління ДСНС в області з’ясували стан пожежної безпеки Собору на честь ікони Божої Матері «Всецариця», Храму на честь Пресвятої Богородиці та Спасопреображенського собору в м. Кропивницький. Зокрема під час перевірок рятувальники відпрацьовували плани та картки пожежогасіння на культові споруди, перевіряли джерела протипожежного водопостачання, наявність первинних засобів пожежогасіння, стан евакуаційних виходів тощо.


Крім того, були проведені інструктажі щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки з обслуговуючим персоналом православних храмів.


Також серед вірян та служителів культових будівель розповсюджено пам’ятки щодо правил пожежної безпеки.


             500Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: