Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: авторка фото – Олена Карпенко
Дата: 6 березня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2018/03/06/informatsiinii-tsentr-es-vidkrito-u-kropivnitskomu.htm
суспільство, 6 березня 2018

Інформаційний центр ЄС відкрито у Кропивницькому

авторка фото – Олена Карпенко

У понеділок, 5 березня 2018 року Представництво Європейського Союзу в Україні відкрило у Кропивницькому, на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В.Винниченка Інформаційний центр Європейського Союзу.

Участь у відкритті Центру взяли Давід Стулік, прес-аташе Представництва Європейського Союзу в Україні, Олег Семенюк, ректор Центральноукраїнського педагогічного університету ім. В. Винниченка, а також Ірина Стаднійчук, документаліст відділу преси та інформації  Представництва ЄС в Україні та Олександр Білоус, декан факультету іноземних мов, на базі якого власне і запрацював Інформаційний Центр.

- Інформаційні центри ЄС розповсюджують інформацію про ЄС та його політику, надаючи допомогу університетам та науково-дослідницьким центрам у навчанні студентів та дослідницьких роботах щодо європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів у дебатах з європейських питань, - зауважив під час презентації Центру Давід Стулік, прес-аташе Представництва Європейського Союзу в Україні.

Центр працюватиме в аудиторії №601 на шостому поверсі семиповерхового корпусу (сюди можна дістатися ліфтом) з 8.00 до 16.00. На базі Центру як проходитимуть навчальні заняття для студентів факультету іноземних мов, так і окремі інформаційні заходи для всіх бажаючих.

- Відкриття Центру у нашому університеті є знаковим кроком на шляху до євро інтеграції України і Кіровоградщини та підкреслює роль у цьому процесі вищих навчальних закладів
, - зауважив Олег Семенюк, ректор Центральноукраїнського педагогічного університету ім. В. Винниченка.

- Ми вже призначили керівника Центру, ним буде Олександр Леонідов, і продумали серію інформаційних заходів для студентів та викладачів з питань діяльності Європейського Союзу, відносин України з ЄС, а також презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців, - розповідає Олександр Білоус, декан факультету іноземних мов.

Після відкриття Центру Давід Стулік провів презентацію для всіх бажаючих студентів та молоді міста Кропивницького з актуальних питань взаємодії Україна-ЄС на тему: «Місце української молоді в Європі, яка постійно змінюється».

863Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: