Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор:
Дата: 6 лютого 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2018/02/06/u-bobrinetskomu-raioni-rjatuvalniki-prodovzhujut-navchati-gromadjan-pravilam-pozhezhnoi-bezpeki-u-pobuti.htm
суспільство, 6 лютого 2018

У Бобринецькому районі рятувальники продовжують навчати громадян правилам пожежної безпеки у побуті


Щоб запобігти пожежам у житловому секторі, рятувальники продовжують проводити роз’яснювальну роботу з жителями Кіровоградщини, повідомляє прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області.


6 лютого працівники Служби порятунку провели відпрацювання житлового сектора у м. Бобринець. Працівники районного підрозділу Управління ДСНС в області наголосили, що у зимовий період зростає ризик виникнення пожеж. Тому, намагаючись обігріти оселю, необхідно перш за все, подбати про безпеку. Зокрема, слідкувати за справністю пічного опалення, адже через тріщини у печах та димарях іскри можуть потрапити на домашні речі та перекриття будинку. А це вже неминуче призводить до пожежі. Розпалені печі забороняється залишати без нагляду, як і газові плити та побутові електричні прилади. Крім цього, рятувальники нагадали, що не варто залишати ввімкненими на ніч електричні обігрівачі та тепловентилятори, оскільки через це може виникнути коротке замкнення електромережі. 


Під час спілкування організатори профілактичної роботи розповіли людям про правила поведінки у різних надзвичайних ситуаціях, зокрема при виявленні підозрілих предметів або вибухових пристроїв, про способи порятунку і надання першої допомоги постраждалим. Для наочності рятувальники залишили громадянам застережні листівки. 


               


499Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: