Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: У ДСНС України у Кіровоградській області
Дата: 5 січня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2018/01/05/rjatuvalniki-proveli-profilaktichnu-robotu-u-zhitlovomu-sektori-kropivnitskogo.htm
суспільство, 5 січня 2018

Рятувальники провели профілактичну роботу у житловому секторі Кропивницького

У ДСНС України у Кіровоградській області


Проведення профілактичної роботи у житловому секторі дає змогу роз’яснити правила пожежної безпеки безпосередньо кожній людині. 4 січня співробітники Управління ДСНС в області здійснили профілактичне відпрацювання вулиці Жадова в обласному центрі щодо дотримання громадянами правил пожежної безпеки під час використання приладів опалення та електрообігрівачів, а також безпеки під час Різдвяних свят.


Фахівці Служби порятунку поспілкувалися з кропивничанами про основні правила пожежної безпеки взимку та навели статистику пожеж. Закликали громадян не залишати газові прилади без нагляду, перевіряти вентиляцію, слідкувати за справністю пічного опалення, не сушити на печах одяг та дрова, не розпалювати вогонь легкозаймистими речовинами, не користуватись саморобними електроприладами. 


Крім того, у розмові торкнулись теми безпечних свят: як поводитись з електричними гірляндами, бенгальськими вогнями, відкритим вогнем та петардами, щоб не спричинити пожежі у власній оселі та не зіпсувати свято. Здавалось би, це елементарні правила, але від нехтування ними мешканці області зазнають матеріальних збитків, не кажучи вже про більш трагічні наслідки. Тож рятувальники порадили не ставитися легковажно до питань, від яких залежить власне життя та надали застережні листівки.


              

646Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: