Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: за інформацією Асоціації Політичних Наук
Дата: 29 грудня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2017/12/29/antikoruptsiina-reforma-uspihi-ta-provali.htm
суспільство, 29 грудня 2017

Антикорупційна реформа: успіхи та провали

за інформацією Асоціації Політичних Наук

Передноворічна дискусія на тему досягнень та недоліків перебігу антикорупційної реформи в Україні мала місце у Кропивницькому у рамках роботи мережі «Творці майбутнього» на Кіровоградщині.

На думку ініціаторки зустрічі – координаторки мережі «Творці майбутнього» Олени Сінченко, проблема корупції все так само існує і заважає проведенню і реалізації більшості важливих для держави реформ. Така проблема може навіть повністю перекреслювати всі досягнення останнього часу, адже Україна дійсно продемонструвала значний прогрес у проведенні реформ в останні роки, але необхідно прискорити боротьбу з корупцією.

Голова Асоціації Політичних Наук Дмитро Сінченко під час зустрічі зазначив, що у плані боротьби з корупцією фактичні результати досить скромні. На його думку, за цим повинна пильно стежити влада: уряд і інші її органи, і справа не тільки в створенні інститутів або наявності необхідного законодавства, а й в тому, як воно реалізується.

На думку керівниці аналітичного відділу Асоціації Політичних Наук Юлії Бочарової-Туз,  у 2017 році у нашій державі зросла активність прокуратури, нових антикорупційних органів. Крім того, вдалося «посилити силовий блок», зміцнити армію. Але залишається актуальною необхідність скасування правок до антикорупційного законодавства, що передбачає обов’язкове електронне декларування для антикорупційних активістів.

У новому році мережа «Творці майбутнього» на Кіровоградщині продовжить організовувати та проводити дискусії – слідкуйте за анонсами на сторінці: https://www.facebook.com/polityka.aps/


452Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: