Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Управління ДСНС України у Кіровоградській області
Дата: 9 жовтня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2017/10/09/rjatuvalniki-proveli-profilaktichni-besidi-schodo-dotrimannja-pravil-bezpeki-u-pobuti.htm
суспільство, 9 жовтня 2017

Рятувальники провели профілактичні бесіди щодо дотримання правил безпеки у побуті

Управління ДСНС України у Кіровоградській області


Профілактика виникнення пожеж у житловому секторі – один з пріоритетних напрямків діяльності Служби порятунку. 7 жовтня масово-роз’яснювальна робота щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті відбулась у житлових масивах Новоархангельського, Олександрівського та Петрівського районів області.


Рятувальники поспілкувались з мешканцями, наголосивши при цьому на дотриманні правил експлуатації електричних та газових побутових приладів, контролю за справністю електричної проводки, димоходів та правильності влаштування систем опалювання, адже незабаром розпочнеться опалювальний сезон. Жителі районних центрів охоче спілкувались з працівниками Служби порятунку, адже ця тема важлива і для рятувальників, і для них самих. І на практиці доведно, що безпека життя людини, в першу чергу, залежить від свідомості самої людини. 


Користуючись нагодою, рятувальники нагадали співрозмовникам і про правила поводження з вибухонебезпечними предметами, які залишились на території області з часів Другої світової війни. Адже саме восени частішають випадки виявлення застарілої зброї під час проведення польових чи городніх робіт. Тож, Фахівці Служби порятунку порадили співрозмовникам не ризикувати власним життям, а у разі виявлення такого предмета відразу телефонувати за номером «101» або «102».


На останок всім співрозмовникам працівники Служби порятунку надали інформаційні листівки з порадами, як поводити себе у тій чи іншій екстремальній ситуації.


            


449Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: