Дата: 5 грудня 2022
новини, 5 грудня 2022

Спортсмен з Кіровоградщини привіз золоту медаль з чемпіонату України зі скелелазіння

2 грудня в м. Київ відбувся чемпіонат України зі скелелазіння в виді програми швидкість.

В змаганнях взяли участь двадцять найсильніших спортсменів із п'яти регіонів України. Вихованець КЗ КДЮСШ 1 Ярослав Ткач після кваліфікації став четвертим.

В фінальному раунді змагань в запеклій боротьбі Ярослав завоював золоту медаль.

Призери нагороджені медалями та дипломами від національної федерації альпінізму і скелелазіння України. Крім того провідний тренер Мінмолодьспорту  вручив Ярославу Ткачу посвідчення заслуженого майстра спорту України.

В командному заліку збірна команда Кіровоградської області у складі  Ярослав Ткач, Валерія Гончарук та Данило Назаренко посіли четверте місце.

Готували спортсменів до змагань  Микола Побережець та Валентина Русінова.