Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 серпня, 16:43
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/08/14/jak-kupiti-kvartiru-a-ne-vitratiti-groshi-na-viter-poradi-vid-justitsii.htm
новини, 14 серпня, 16:43

Як купити квартиру, а не витратити гроші на вітер: поради від юстиції


Щоб придбати житло й не потрапити в майнову аферу, потрібно звертати уваги на деякі юридичні нюанси. Зокрема йдеться про ретельну перевірку документів і відомостей у електронному  державному реєстрі  майнових прав на нерухомість.


Про це розповіла в.о. керівника юстиції Кіровоградщини Анна Калініна. 


«Люди роками можуть відкладати гроші на купівлю квартири, а потім враз втратити всі свої накопичення, ставши жертвами шахраїв. Щоб не потрапити на гачок до аферистів, потрібно відповідально ставитися до процесу купівлі-продажу майна. В ідеалі під час укладання угоди варто забезпечити собі юридичний супровід адвоката, який перевірятиме всі документи. Якщо зайвих коштів на юристів немає, не критично. Покупець і сам в змозі вберегти себе, якщо знатиме, на які аспекти звернути увагу», – відзначила Анна Калініна.


За її словами, серед найризикованіших слід згадати про такі випадки:


1.За короткий час у майна регулярно змінювались власники, тобто фактично відбулось декілька перереєстрацій житла з незрозумілих причин.


2.Людина намагається реалізувати щойно придбану собі квартиру. 


3.Огляд житла потенційному покупцеві організовує не сам власник житла й не ріелтор, який спеціалізується на продажу нерухомості, а стороння особа. 


4.Укладання угоди купівлі-продажу займається знову ж таки не власник будинку чи квартири особисто, а людина за довіреністю.


«Звернувши увагу на ці поради, ви зможете застрахувати себе від шахрайства й можливих судових процесів. І ще один нюанс: засвідчувати угоду купівлі-продажу слід виключно в перевіреного нотаріуса. При цьому є одне неписане правило: право обирати нотаріуса залишається за покупцем, а не продавцем житла чи будь-якого іншого виду майна», – резюмувала Анна Калініна. 


162Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: